All Div. 1 & 2 matches start at 1 pm, except in September, which start at 12.30 pm.

17 April
Sudbury vs Colchester & EE

24 April
Colchester & EE v. Clacton
Sudbury vs Springfield

1 May
Galleywood vs Springfield
Halstead vs Clacton

8 May
Clacton vs Galleywood
Halstead vs Witham

15 May
Springfield vs Halstead
Witham vs Sudbury

22 May
Clacton vs Sudbury
Galleywood vs Halstead

29 May
Colchester & EE vs Halstead
Springfield vs Clacton
Sudbury vs Galleywood

5 June
Clacton vs Witham
Halstead vs Sudbury

12 June
Witham vs Springfield

19 June
Witham vs Galleywood

26 June
Springfield vs Colchester & EE

3 July
Colchester & EE vs Witham
Springfield vs Sudbury

10 July
Colchester & EE vs Sudbury
Galleywood vs Clacton
Witham vs Halstead

17 July
Clacton vs Colchester & EE
Halstead vs Galleywood
Sudbury vs Witham

24 July
Halstead vs Springfield
Witham vs Colchester & EE

31 July
Colchester & EE vs Galleywood
Witham vs Clacton

7 August
Halstead vs Colchester & EE
Springfield vs Galleywood
Sudbury vs Clacton 

14 August
Colchester & EE vs Springfield
Galleywood vs Sudbury

21 August
Galleywood vs Colchester & EE
Springfield vs Witham
Sudbury vs Halstead

4 September
Galleywood vs Witham

11 September
Clacton vs Springfield

 

1 May
Coggeshall vs West Bergholt

8 May
Gt Horkesley & L vs West Mersea
Gt Totham vs Coggeshall
Gt Waltham vs EAG (now August 28th)

15 May
EAG vs Coggeshall
Gt Totham vs Gt Waltham
West Mersea v. West Bergholt

22 May
Coggeshall vs Gt Horkesley & L
West Bergholt vs Gt Totham (now June 26th)
West Mersea v. EAG

29 May
EAG vs Gt Totham
West Mersea vs Coggeshall

5 June
West Bergholt vs Gt Waltham

12 June
Coggeshall vs Gt Waltham
Gt Horkesley & L v. West Bergholt
Gt Totham vs West Mersea

19 June
EAG vs West Bergholt
Gt Waltham vs Gt Horkesley & L

26 June
Gt Horkesley & L v. EAG
Gt Waltham vs West Mersea
West Bergholt vs Gt Totham 

3 July
Gt Totham vs Gt Horkesley & L

10 July
West Bergholt vs Coggeshall
West Mersea vs Gt Waltham

17 July
Coggeshall vs EAG
Gt Horkesley & L vs Gt Totham

24 July
Gt Horkesley & L vs Coggeshall
Gt Totham vs EAG

31 July
Coggeshall vs Gt Totham
EAG vs West Mersea
Gt Horkesley & L vs Gt Waltham

7 August
Gt Waltham vs Coggeshall
West Bergholt vs EAG
West Mersea vs Gt Totham

14 August
Coggeshall vs West Mersea
Gt Totham vs West Bergholt

21 August
Gt Waltham vs Gt Totham
West Mersea vs Gt Horkesley & L

28 August
Gt Waltham vs EAG

4 September
EAG vs Gt Horkesley & L
Gt Waltham vs West Bergholt

11 September
West Bergholt vs West Mersea

18 September
West Bergholt vs Gt Horkesley & L

Sun 15 May, 2.00pm
Coggeshall vs Galleywood

Sun 29 May, 2.30pm
Coggeshall vs Mistley

Sun 5 June, 1.00pm
Galleywood vs Colchester & EE

Sun 12 June, 1.00pm
Halstead vs Abberton

Sun 12 June, 3.00pm
Wivenhoe vs Galleywood

Wed 15 June, 6.00pm
Wivenhoe vs Coggeshall

Thurs 16 June, 6.30pm
Mistley vs Halstead

Sun 19 June, 1.00pm
Colchester & EE vs Abberton
Halstead vs Coggeshall

Thurs 23 June, 6.00pm
Abberton vs Mistley

Sun 26 June, 1.00pm
Halstead vs Galleywood

Thurs 30 June, 6.00pm
Colchester & EE vs Halstead

Sun 3 July, 1.00pm
Abberton vs Coggeshall

Sun 3 July, 2.00pm
Galleywood vs Mistley

Thurs 7 July, 6.00pm
Colchester & EE vs Wivenhoe

Tues 12 July, 6.00pm
Coggeshall vs Colchester & EE

Thurs  14 July, 6.00pm
Abberton vs Wivenhoe
Mistley vs Colchester & EE

Thurs  21 July, 6.00pm
Mistley vs Wivenhoe 

Sun 24 July, 1.00pm
Galleywood vs Abberton

Tues 26 July, 6.30pm
Wivenhoe vs Halstead

Sun 28 August, 11.00am (Semi Finals) at Star Stile, Halstead
1st vs 4th
2nd vs 3rd

Sun 28 August, 3.00pm (Final) at Star Stile, Halstead
Winner (SF1) vs Winner (SF2)

 

 

 

 

17 April
West Bergholt vs Sudbury at Kelvedon CC

1 May
Gt Bentley vs Coggeshall
Witham vs Sudbury

8 May
Sudbury vs Gt Bentley
Tendring vs Witham
Brightlingsea vs Chappel & WC (2pm)

15 May
Kelvedon & F vs Copford
Sudbury vs Coggeshall

22 May
Coggeshall vs Brightlingsea
Tendring vs Chappel & WC
Gt Bentley vs Witham

29 May
Copford vs Witham

5 June
Copford vs Gt Bentley

12 June
Sudbury vs Copford
Brightlingsea vs West Bergholt (2pm)

19 June
Copford vs Tendring
Coggeshall vs Chappel & WC
Gt Bentley vs Kelvedon & F

26 June
Sudbury vs Kelvedon & F
Tendring vs Coggeshall 

3 July
Coggeshall vs Copford
Kelvedon & F vs West Bergholt

10 July
Coggeshall vs Kelvedon & F
Copford vs West Bergholt 

17 July
Brightlingsea vs Tendring

24 July
Kelvedon & F vs Witham


31 July
Gt Bentley vs Brightlingsea
Tendring vs Sudbury

7 August
Copford vs Brightlingsea
Kelvedon & F vs Chappel & WC
Witham vs West Bergholt 

14 August
Coggeshall vs Witham
Kelvedon & F vs Brightlingsea

21 August
Tendring vs Gt Bentley

28 August
Brightlingsea vs Sudbury
Chappel & WC vs Copford
Kelvedon & F vs Tendring

4 September
Chappel & WC vs Gt Bentley (12.30pm)

11 September
Brightlingsea vs Witham

18 September
Chappel & WC  vs Witham
Great Bentley vs West Bergholt